DAN GRAAD HOUDERS

Ben Rietdijk,  4e dan Judo, 4e dan Jiu Jitsu, 1e dan Karate, Judoleraar B en Jiu Jitsuleraar B

Eva Rietdijk, 3e dan Judo, Judoleraar B

Linda Bolder, 3e dan Judo, Judoleraar B

Bas Meerveld, 3e dan Judo, Judoleraar B

Maarten Visker, 3e dan Judo, Judoleraar B

Iris Lemmen, 3e dan Judo, Judoleraar A

Lucas Visker, 2e dan Judo, Judoleraar B

Bianca Waasdorp, 2e dan Judo, Judoleraar A

Timo Lesterhuis, 3e dan Judo

Karen Stevenson, 3e dan

Michelle Diemeer, 3e dan Judo

Thijs Lesterhuis, 3e dan Judo

Gudo Slotboom, 2e dan Judo

Melvin Schol, 2e dan Judo, 1e dan Jiu Jitsu

Maaike Stevenson, 2e dan Judo

Bram Pals, 2e dan Judo

Jamie Raymakers, 2e dan Judo

Jasmijn Lesterhuis, 2e dan Judo 

Owen van Braam, 2e dan Judo

Kim Akker, 2e dan Judo

Albert Wesseling, 1e dan Judo

Bram Crans, 1e dan Judo

Danny Bakker, 1e dan Judo

Danny Thijssing, 1e dan Judo

David Miccoli, 1e dan Judo

Gaby de By, 1e dan Judo

Jeffrey Wienen, 1e dan Judo

Stefan Wienen, 1e dan Judo

Martin Rietdijk, 1e dan Judo, 1e dan Jiu Jitsu

Kars Zoon, 1e dan Judo

Larissa Makken, 1e dan Judo

Mike van der Plas, 1e dan Judo

Patrick Sijmen Matimu, 1e dan Judo

Richard Bakker, 1e dan Judo

Sander van der Burgh, 1e dan Judo

Berend vd Wiel, 1e dan Judo

Kevin Bakker, 1e dan Judo

Bruno van Beek, 1e dan Judo

Mick van de Heuvel, 1e dan Judo

Yvette de Vos, 1e dan Judo

Beau Booms, 1e dan Judo

Blanca Uijtendaal 1e dan Judo

Danae Schneider, 1e dan Judo

Romec Schneider, 1e dan Judo

Marit de Winter, 1e dan Judo

Jan de Wit, 1e dan Judo

Caroline de Wit, 1e dan Judo

Frank de Wit, 1e dan Judo

Rens Papadopoulos, 1e dan Judo

Kevin de Wit, 1e dan Judo

Jim Smit, 1e dan Judo

Jeffrey Krab, 1e dan Judo

Vince Raijmakers, 1e dan Judo

Anouk de Graaf, 1e dan Judo

Fabienne Raven, 1e dan Judo

Ruud Vrugt, 1e dan Judo

Bas Rosenmuller, 1e dan Judo

En er zijn nog meer sporters die hun dangraad bij Ben Rietdijk behaald hebben. Informatie zal nog aangevuld worden.






arrow_drop_up arrow_drop_down