Randori competitie

Elke maand staat er een Randori competitie op de agenda.

Bij de Randori competitie kunnen de judoka's, in onze eigen club, deelnemen aan deze competitie. Randori is het Japanse woord voor een "oefenpartijtje" en door deze veel te oefenen tegen verschillende tegenstanders uit onze club zullen ze sneller de technieken leren toepassen. Het grote voordeel is dat ze veel partijtjes maken in een korte tijden dat het niet "zoals bij echte wedstrijden" binnen een paar seconden afgelopen kan zijn.

De volgende Randori competitie staat gepland op 27 november in Haarlem.

Inschrijven is mogelijk door het onderstaande formulier in te vullen:

naam1e ronde2e ronde19-sep31-okt12-dec20-mrt12-jun18-sepTotaal
Vajèn Rietdijk2631313531292729229
Fien Sinnige31222023201417147
Ivy van Heijningen261716272731144
Gianna Condito22191556
Katie van Heijningen262927332723165
Daniel Hopster28331629106
Tom vd Nieuwendijk31282281
Jasper Koper2224212523115
Wessel Severijn26212625272822175
Gijs Breurkes18252733232223171
Gijs vd Schrier2422242090
Yassin Tetouani2014191871
Feyzi Can Mamimoglu182725181825128
Kjell Appel243129252732168
Mack Jordens2622201924111
Daan Jansma2821202524118
Danny Huttinga2523272196
Thomas Meijer2621272498
Daan Scholten2319171574
Sam Duin2121
Senne Berkhout21212731313024185
William van Rijn24332826111
Roan Meijer1717182072
Lotte Nauta24232067
Eneas Spies2621193197
Stijn Helsloot2521251523109
Winny van Rijn35293128123
Sophie  de Kort273360
Thijn Beekhuis221816223526139
Xavi Blom35262626113
Floortje Elffring29212575
Quinn Wagenaar2721252194
Milou Nieuwenhuis1715232176
Zehra Akar252550
Lexie Aberkrom2321212186
Megan Jansen1414
Liam James30263086
Sanne Oldenbroek33242926112
Lisa Donders2531332330142
Finn Harding1717
Mirza Bilcik252449
Chris Aalbers332962
Flint Kleijzing313364
Thomas Heinen23332177
Joris Dolman25302277
Keano Broekhuizen1520231674
Yue den Dekker29272480
Kuzey Giblak27252884
Siep Adriaanse1919
Feline van Bruggen173148
Youp Borgstede33252684
Pepe Weltevreden19202362
Aurelio Garrone3324382935159
Denis Giblak231740
Ibrahim Bilcik212546
Asher Clark21233528107
Fenne Pellis29332321101
Roos Vermeulen293564
Eleanor vd Ijssel2323
Daren den Dekker35204030125
Lucca Sikkoko19212060
Sverre Gregart291645
Isis Beentjes25201964
Stan Grommers25252373
Jay Poort29212924103
Finn Homburg151530
Eva Burger2727192093
Halil Eryigit291645
Bram Munnikhuis2827202499
Rafan Breet1919
Luc Overdijkink1717
Luc Visser23293418104
Pim Bron1717
Maeya-Lynn Poort28192471
Mats Leopold3838
Bas Portier19212868
Sebastiano Wilbers332760
Mark Karaki312657
Igor Hajduk21222265
Kaj Lusink171835
Chris de Kruijff27203178
Nout vd Linde2323
Mick Prevost222446
Tom Geenevasen2323
Quinn van Amersfoort171734
Tijn Wiegman272754
Tom Bruinsma333366
Kas Verkade3131
Daan Cornelissen221840
Lois Meiland2929
Danilo Nipte2323
Bram Gunneweg301646
Lucy de Jong2222
Marus Frölich2222
Jesse ter Haar Romney2020
Duuk Hoefsloot2424
Xavier Kimika1616
Luuk Offerman1414
Merijn van Wijk2424
Dex Bosch3030
Thjn ter Haar Romney2525
Jack Deery1717
David Burger2020
Stan Nieuwenhuis1414