Randori competitie

Elke maand staat er een Randori competitie op de agenda.

Bij de Randori competitie kunnen de judoka's, in onze eigen club, deelnemen aan deze competitie. Randori is het Japanse woord voor een "oefenpartijtje" en door deze veel te oefenen tegen verschillende tegenstanders uit onze club zullen ze sneller de technieken leren toepassen. Het grote voordeel is dat ze veel partijtjes maken in een korte tijden dat het niet "zoals bij echte wedstrijden" binnen een paar seconden afgelopen kan zijn.

In de zomervakantie hebben wij ook 2 randori competities gepland voor de thuisblijvers👌🏻

De eerste is op zondag 31 juli in Haarlem en inschrijven kan nu via onderstaande link;

En de 2e Randori competitie is op zondag 28 augustus in Haarlem en inschrijven kan via deze link;

naam1e ronde2e ronde19-sep31-okt12-dec20-mrt12-junTotaal
Vajèn Rietdijk26313135312927200
Fien Sinnige31222023201417147
Ivy van Heijningen261716272731144
Gianna Condito22191556
Katie van Heijningen262927332723165
Daniel Hopster28331629106
Tom vd Nieuwendijk212849
Jasper Koper2224212523115
Wessel Severijn262126252728153
Gijs Breurkes182527332322148
Gijs vd Schrier24222470
Yassin Tetouani20141953
Feyzi Can Mamimoglu182725181825128
Kjell Appel243129252732168
Mack Jordens2622201924111
Daan Jansma2821202524118
Danny Huttinga2523272196
Thomas Meijer2621272498
Daan Scholten2319171574
Sam Duin2121
Senne Berkhout212127313130161
William van Rijn24332826111
Roan Meijer17171852
Lotte Nauta24232067
Eneas Spies2621193197
Stijn Helsloot2521251586
Maud Helsloot191938
Winny van Rijn35293128123
Sophie  de Kort273360
Thijn Beekhuis2218162235113
Xavi Blom35262626113
Floortje Elffring29212575
Quinn Wagenaar27212573
Milou Nieuwenhuis17152355
Zehra Akar252550
Lexie Aberkrom23212165
Megan Jansen1414
Liam James30263086
Sanne Oldenbroek33242986
Lisa Donders25313323112
Finn Harding1717
Mirza Bilcik252449
Chris Aalbers332962
Flint Kleijzing313364
Thomas Heinen23332177
Joris Dolman253055
Keano Broekhuizen1520231674
Yue den Dekker292756
Kuzey Giblak27252884
Siep Adriaanse1919
Feline van Bruggen173148
Youp Borgstede33252684
Pepe Weltevreden19202362
Aurelio Garrone33243829124
Denis Giblak231740
Ibrahim Bilcik212546
Asher Clark21233579
Fenne Pellis29332385
Roos Vermeulen293564
Eleanor vd Ijssel2323
Daren den Dekker35204095
Lucca Sikkoko19212060
Sverre Gregart2929
Isis Beentjes25201964
Stan Grommers25252373
Jay Poort29212979
Finn Homburg151530
Eva Burger27271973
Halil Eryigit2929
Bram Munnikhuis28272075
Rafan Breet1919
Luc Overdijkink1717
Luc Visser23293486
Pim Bron1717
Maeya-Lynn Poort281947
Mats Leopold3838
Bas Portier192140
Sebastiano Wilbers332760
Mark Karaki3131
Igor Hajduk212243
Kaj Lusink171835
Chris de Kruijff272047
Nout vd Linde2323
Mick Prevost2222
Tom Geenevasen2323
Quinn van Amersfoort171734
Tijn Wiegman272754
Tom Bruinsma3333
Kas Verkade3131
Daan Cornelissen2222
Lois Meiland2929
Danilo Nipte2323
Bram Gunneweg3030
Lucy de Jong2222